Основа затишного будинку: вибираємо теплі вікна та двері

17

Основа уютного дома: выбираем теплые окна и двери

Хороший господар докладає чимало зусиль, щоб зробити свій будинок справжньою фортецею, якій не страшні випробування стихією — палюче сонце, проливні дощі, морози, рвучкі вітри… Однак рано чи пізно настає зима і підтримувати в будинку комфортну температуру стає складніше: навіть через незначні щілини у віконних і дверних отворах тепло моментально залишає житло, змушуючи домочадців укутуватися в пледи і зігріватися гарячому чаєм. На щастя, «холодна» проблема вирішувана: встановивши вікна і двері на підставі алюмінієвих профільних систем ALUTECH, ви будете готові до морозів на всі 100%.

Секрет збереження тепла

Алюмінієві рамні профілі стали використовуватися для виготовлення віконних та дверних конструкцій в приватних будинках порівняно недавно. Пов’язано це з високою теплопровідністю матеріалу: алюміній добре поглинає і віддає тепло. Щоб виправити прикрий недолік, інженери компаній-виробників створили комбіновані або «теплі» профілі, які мають низьку теплопровідність, а значить добре зберігають тепло.

Яким же чином алюміній «перекваліфікувався» з холодного матеріалу в теплий?

Комбіновані профілі виготовляються з двох алюмінієвих профілів, між якими розміщується спеціальна вставка — термоміст (терморозривом), що дозволяє уникати промерзання конструкцій та мінімізує їх теплопровідність. Матеріалом для теплоізолюючого елемента служить стеклонаполненный поліамід, має відмінні експлуатаційні показники: йому не страшні перепади температур, сильні морози і висока вологість.

Так, наприклад, в асортименті Групи компаній «АЛЮТЕХ» представлені алюмінієві профільні системи ALT W62 і ALT W72, використовувані для виготовлення віконних, дверних і більш складних світлопрозорих конструкцій у сучасних енергоефективних будинках.

Основою системи ALT W62 є комбіновані профілі. За рахунок застосування терморозриву шириною 24 мм вони не промерзають навіть у сильні морози. А можливість установки заповнення до 40 мм робить їх ще більш теплими і «тихими».

Читайте по темі:  Як підготуватись до приїзду замірника пластикових вікон

Профілі серії ALT W72 також забезпечені енергоефективної поліамідної «начинкою»: вони мають терморозривом шириною 34 мм. Зберігати в приміщеннях тепло і тишу допомагають додаткові елементи з спіненого матеріалу. Більш того, можлива установка заповнення товщиною 50 мм, що дозволяє домогтися високих теплоізоляційних показників.

Основа уютного дома: выбираем теплые окна и двери

Весь спектр переваг

Однак збереження тепла в будинку — це далеко не єдина вимога, яка пред’являється до рамним конструкцій. Не менш важлива їх надійність, адже саме на частку вікон випадають всі примхи погоди — вітри, дощі і снігопади. Алюмінієві конструкції справляються з цими випробуваннями на відмінно.

Так, конструкції на підставі систем ALT W62 і ALT W72 не піддаються корозії, не змінюють своїх властивостей в умовах підвищеної вологості, при високих і низьких температурах. Вони не окислюються і не деформуються при зовнішніх впливах, стійкі до механічних навантажень.

Ще одна важлива перевага рамних конструкцій на основі алюмінієвих профілів ALUTECH — максимальна герметичність. Зокрема, в серіях ALT W62 і ALT W72 передбачені спеціальні ущільнювальні матеріали з тривалим терміном служби, що забезпечують герметичність вікон і дверей. За рахунок цього вдається значно знизити теплові втрати будинку — адже приплив холодного повітря з вулиці або витік теплого повітря з приміщення крізь стики між стулкою, рамою і склом практично виключені.

Видима ширина профілю в системах ALT W62 і ALT W72 може бути різною — від 49 до 118 мм, що дозволяє створювати абсолютно різні за зовнішнім виглядом конструкції з урахуванням особливостей екстер’єру будинку.

Таким чином, вікна та двері, для виготовлення яких застосовуються «теплі» алюмінієві профілі, мають безліч позитивних якостей, які вигідно відрізняють їх від конструкцій, виконаних з дерева або пластику. Вони міцні і надійні, не схильні до іржі і стійкі до впливу агресивного середовища і при всьому цьому не дають цінному теплу ні шансу «втекти» з кімнат. Хіба не такі конструкції потрібні вашому будинку?

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя