Зроблено в Іспанії: краса та якість від світового лідера у виробництві керамічної плитки

223

Зроблено в Іспанії: краса та якість від світового лідера у виробництві керамічної плитки

Зроблено в Іспанії: краса та якість від світового лідера у виробництві керамічної плитки
Ви могли не чути про палац Альгамбра чи фестиваль Томатіна, але про іспанську керамічну плитку ви чули точно. Адже в цій країні її роблять так добре, що іспанську плитку можна сміливо занести усписок головних національних символів Іспанії.

КЕРАМІЧНА ПЛИТКА З ІСПАНІЇ – ЕТАЛОН ЯКОСТІ

Іспанія стала однією з перших європейських країн, де почали виготовляти керамічну плитку, а в наші дні – посідає друге місце у списку світових експортерів, постачаючи свої вироби майже у 200 країн світу. Така популярність криється в унікальному поєднанні тисячолітніх традицій та в застосуванні інновацій, завдяки яким іспанська керамічна плитка стала еталоном бездоганної якості.

ІСПАНІЯ ЗАДАЄ ТРЕНДИ У СВІТІ КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ

Виробництво керамічної плитки зосереджено в провінції Кастельйон на Сході Іспанії – на місцевих заводах, яких тут аж 350, працює майже половина населення. Фабрики надзвичайно цінують свою репутацію, постійно запроваджуючи новітні технології. До прикладу, завдяки методиці гідравлічної різки на високоточному обладнанні, виготовляють плитку будь-якої форми. А також саме в Іспанії винайшли унікальну методику чотириколірного друку, яка дозволяє з високою точністю перенести яке завгодно зображення на керамічну плитку.

РІЗНОМАНІТТЯ КОЛЕКЦІЙ ВІД НАЙПОПУЛЯРНІШИХ БРЕНДІВ

Вражає і невичерпна фантазія іспанських дизайнерів: кожну колекцію від місцевих брендів можна сміливо назвати справжнім витвором мистецтва. Квіткові та художні мотиви, арабески і геометричні орнаменти, стримана класика та вишукане арт-деко, глянцева ідеальна поверхня та неординарний рельєф! Перелічувати можна довго – та краще один раз побачити! Де? У магазинах «Плиточка»! Тут сконцентровані найбільш популярні бренди іспанської керамічної плитки: Argenta, Saloni, Roca, Mainzu, Cerpa.

Читайте по темі:  Рідке мило в цементний розчин

Такі різні лінійки, колекції, стилі – зате спільна манера, за якою одразу впізнаєш шляхетне походження цих виробів! Іспанська плитка – ідеальне рішення для оздоблення вашої оселі. По-перше, тому що надійна, по-друге – тому, що дуже красива! Переконайтеся самі: відвідайте шоу-руми у магазинах «Плиточка» та без вагань обирайте керамічну плитку з Іспанії, з якою ваш інтер’єр набуде особливого шарму та справжнього іспанського темпераменту!

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити коментар

Please enter your comment!
Будь-ласка введіть своє імя