Зимовий ремонт садового інструменту: заміна комплектуючих деталей

43

Як провести ремонт садового інструменту взимку

Взимку з’являється час неспішно виконати ремонт садового інструменту, і в першу чергу здійснити заміну комплектуючих та витратних матеріалів. Найбільшу увагу слід приділяти робочим частинам і рухомої гарнітурі газонокосарок і ланцюгових пив.

Ремонт колісної газонокосарки: як заточити ніж

При підготовці газонокосарки до зимової консервації або початку нового сезону потрібно оглянути всі робочі елементи апарату і з’ясувати, чи потрібен ремонт газонокосарці. Варто переконатися в тому, що болти кріплення, ніж та леза не пошкоджені і не зношені.

Якщо кути ножа закруглились або ріжучі леза стали тонкими, його слід замінити. В якості нових можна використовувати тільки фірмові деталі того ж виробника, що і інструмент.

Зимний ремонт садового инструмента: замена комплектующих деталей

Якщо ніж все ще знаходиться у хорошому стані, але трохи зносився, його можна нагострити. При цьому важливо слідкувати за рівномірністю обробки лез, щоб не порушити балансування. Для проведення цих дій краще звернутися в сервісний центр офіційного дилера.

Перед тривалим зберіганням потрібно очистити кожух ножа від бруду і для запобігання корозії нанести на деталі мастило або моторне масло.

Ремонт бензопил: заміна ріжучої гарнітури

Стан ріжучої гарнітури бензопили безпосередньо впливає на якість різання, правильну і довговічну роботу приводного механізму і двигуна, позначається на комфорті при роботі бензопилою.

Як провести ремонт садового інструменту взимку

Щоб не проводити вимушений ремонт бензопили, важливо стежити за станом ланцюга, шини та ведучої зірочки. Для рівномірного зношування деталей і витратних збільшення робочого ресурсу існує правило 1 = 2 = 4: шину рекомендовано змінювати після зносу 2-х зірочок і 4-х ланцюгів. Однак такий підхід працює тільки за умови грамотної експлуатації і обслуговування.

Читайте по темі:  Як пересадити виноград

Показники того, що деталі бензопили вимагають ремонту або заміни:

  • Шина – істотний знос бортиків і паза, збільшення глибини канавки, знос або вихід з ладу кінцевий зірочки шини, вибоїни на перемичках, тріщини або пластичні деформації. Задирки і нерівності паза шини усувають з допомогою плоского напилка.
  • Ведуча зірочка – сильний знос вершин і периферії зубців (глибина вироблення вершин зубців більше 0,5 мм).
  • Ланцюг – сточування ріжучих зубців або сполучних ланок до маркувальної лінії, зношування вершин провідних ланок, тріщини основи ріжучих зубців або сполучних ланок, механічні пошкодження.

Мотокоси і тримери: увага на гарнітуру

Изнашиваемая деталь мотокіс ніж. При бажанні і наявності спеціальних навичок його можна заточити самому напилком згладжують дрібні відколи і нерівності, роблячи лезо однорідним і гладким. Встановивши заточений ніж його необхідно збалансувати. Двосторонні диски регулярно перевертають для рівномірного зносу.

Як провести ремонт садового інструменту взимку

Для підтримки еластичності косильною струни тримера її дістають з котушки і кладуть на зберігання у вологе місце. За два-три дні до початку сезону потрібно покласти струну в воду, щоб надати їй гнучкість і пружність. При необхідності волосінь змінюють. Важливо, щоб її діаметр відповідав заявленому виробником. Намотувати потрібно щільно, але не перетинати витки. При необхідності змащують зкошувальну голівку.

Оцініть, будь ласка, статтю!

Не дужеТак собіПідійдеДобре!Супер! (Пока оценок нет)
Завантаження...